Kibarlı Bayileri

Kibarlı Bayileri, ülkemizin her bölgesine dağılmış olup buna ilaveten Köln ve Berlin satış noktalarıyla da başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’ya hizmet vermektedir. Dr. Mustafa Eraslan ile onun deneyimli ve uzman asistanlarının uzun yıllar içerisinde meydana gelen birikimleri sonucunda ortaya çıkan Kibarlı markası, hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde bayileri aracılığıyla şifa dağıtmaya devam etmektedir. Burada şu hususa dikkati çekmekte yarar bulunmaktadır ki, bayi kisvesi altında ruhsat ve izin almamış başka başka ürünleri pazarlamaya çalışanlara dikkat edilmeli, gerçek Kibarlı Bayileri olup olmadığı iyice sorgulanmalıdır.

Kibarlı Bayileri İstanbul

Kibarlı Bayileri İstanbul ilinde yaygın bir şekilde faaliyet göstermekte olup şehrin çeşitli bölgelerinde 27 şubesi bulunmaktadır. Hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında muhtelif yerlerde bulunan bayilere ulaşmak zor değildir. Bayilerdeki uzman asistanlar aracılığıyla hem sorulara cevap bulma imkanı hem de doğru ürüne ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından formüle edilmiş ve patenti alınmış ürünleri satan Kibarlı Bayileri İstanbul ilinde ve her yerde dikkatle seçilmeli ve taklitlerden mutlaka uzak durulmalıdır.

Kibarlı Bayileri Ankara

Kibarlı Bayileri Ankara Kızılay’da bulunmakta olup Bakanlık onaylı ve tamamının patenti alınmış ürünleri satmaktadır. İzin ve ruhsat almaksızın üretilen ve içerisinde ne olduğu belli olmayan ürünlerle piyasadan pay kapmaya çalışan dolandırıcılara karşı dikkatli olmak ve Kibarlı Bayileri Ankara ve diğer illerdeki bayilerden sorgulanabilir ve takip edilebilir hologram etiketli ürünleri tercih etmek gerekmektedir.

Kibarlı Bayileri İzmir

Kibarlı Bayileri İzmir ilinde Bornova’da faaliyet göstermekte olup uzman asistan kadrosuyla doğru ürün seçiminde ve bunların birlikte kullanılması gereken diğer ürünler konusunda insanları aydınlatmayı kendilerine bir görev bilmişleridir. Kibarlı Bayileri İzmir’de ve diğer illerde başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi konusunda çok hassas davranmakta ve bu şekilde ürünlerin doğru etki ile fayda vermesi konusunda hizmet sunmaktadır.

Kibarlı Bayileri Bursa

Kibarlı Bayileri Bursa ilinde henüz bulunmamakla birlikte tüm Bursalılar ve dileyen herkes 0212 521 46 00 numaralı telefon aracılığıyla ürünler hakkın da bilgiye ve ihtiyaç duyduğu ürüne ulaşabilmektedir. Ayrıca http://www.kibarlisaglikurunleri.panax.net adresinde bulunan web sayfaları aracılığıyla ürünleri incelemek ve doğrudan sipariş vermek mümkündür. Kibarlı Bayileri Bursa ilinde mümkün olan en kısa sürede hizmet vermesi çalışmaları sürdürülmektedir.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..