Kibarlı E1

Kibarlı E1, Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilerek patenti alınmış erkeklere özel olarak üretilen bir üründür. Epimedium, lepidyum, nar kabuğu, alıç meyvesi, çoban çökerten özleri ile Panax Ginseng kök ekstresi içerikli olarak tamamen bitkilerden oluşan üretim şekli ile neredeyse hiçbir yan tesir bildirimi almayan bir üründür. Gıda takviyesi olarak adlandırılan ürünlerin kullanımı genellikle günde 3 kez birer adet olsa da en sağlıklı kullanım için 0212 521 46 00 numaralı telefondan bilgi almak mümkündür. Kibarlı E1 ürünü Bakanlık onaylı olup Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir.

 

Kibarlı E1 Nedir?

Kibarlı E1, erkeklerin birçok cinsel faaliyet kusurunun giderilmesinde yıllardır kullanılmakta ve son derece olumlu referanslar elde edilmektedir. İçerdiği tamamı bitkilerden oluşan karışım sayesinde hiçbir yan etki bildirimi bulunmayan ürün, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından üretim izni verilen, son derece güvenle kullanılabilecek yegâne gıda takviyesi niteliğindeki üründür. Dr. Mustafa Eraslan ve son derece deneyimli asistan kadrosu tarafından yıllar süren bir emeğin sonunda geliştirilen ürün erkeklerin can simidi haline gelmiş ve birçok ailenin yeniden hayata tutunmasına vesile olmuştur. Bu nedenle Kibarlı E1 kullanıcılarına her gün yenileri eklenmektedir.

 

Kibarlı E1 Faydaları

Kibarlı E1 Faydaları hakkındaki en önemli referans kaynağı ürünün kullanıcıları olmaktadır. İktidarsızlık ve sertleşme bozuklukları yaşayanlar, sperm sayısındaki eksiklikler veya sperm kalitesindeki sorunlar nedeniyle bekledikleri bebeğe ulaşamayanlar, cinsel isteksizlik yaşayanların ortak noktası ve dertlerine derman olan bu bitkisel ürün Mustafa Eraslan tarafından formüle edilmiş ve patenti alınmıştır. Bakanlık onaylı olan ürünlerin kayda alınabilen hiçbir yan etkisi bugüne dek bildirilmemiştir. Kibarlı E1 Faydaları ile ilgili olarak bilgi almak ve ürün temin etmek amacıyla http://www.kibarlisaglikurunleri.panax.net sayfası ziyaret edilebilir.

 

Kibarlı E1 Kullananlar

Kibarlı E1 Kullananlar bu ürün ile ilgili olarak yaşadıkları tecrübeleri birinci ağızdan en sağlıklı bilgi olarak aktardığında halkın en gerçekçi şekilde bilgilendirilmesinin de önü açılmaktadır.

 

Aybike A.

Bir bebeğimiz olmayacak diye uykusuz geceler geçirmekteyken arkadaşımın tavsiyesi üzerine E1 ile tanıştık ve o günden bu yana eşimin sperm sayısı mucizevi bir şekilde artış gösterdi ve ben şimdi doğum için gün sayıyorum.

Kerim B.

Son yıllarda bana musallat olan ve hiç kimseyle paylaşamadığım sertleşme sorunum arkadaşımın önerisi üzerine kullandığım E1 ile tarihe karıştı.

Nedim A.

Tüp bebek tedavisi öncesinde doktorumun önerisi ile almaya başladığım E1 sayesinde şimdi ikiz bebeklerimizi kucağımıza alacağımız güne doğru adım adım yaklaşıyoruz.

Yukarıda birkaç örneği bulunan Kibarlı E1 Kullananlar tarafından kaleme alınmış yorumlar tamamen doğal ve bitkilerden elde edilen ürünlerin en doğru tanıtım şekli olmaktadır.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..