Kibarlı İlaç

Kibarlı İlaç adı altında anılıyor olsa da Kibarlı ürünleri ilaç statüsünde olmayıp bitkisel gıda takviyesi olarak üretilmekte ve pazarlanmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından üretilen ve tamamının patenti alınmış bulunan ürünlerin içeriği %100 bitkilerden elde edilmekte olup tam anlamıyla doğaldır. Bütün ürünlerin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından gerekli olan üretim izinleri alınmış ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Bakanlık onaylı olan ürünler tamamen bitkisel olduğu için herhangi bir yan etki bildirimi de almamaktadır. Kibarlı İlaç olarak nitelenen bitkisel gıda takviyeleri diğer tedaviler ve ilaçlarla etkileşim içine girmeden rahatlıkla kullanılabilir.

 

Kibarlı İlaç Firması

Kibarlı İlaç Firması Dr. Mustafa Eraslan tarafından uzun yılların bilgi birikimi neticesinde kurulan ve bitkisel ürünler üretimi yaparak doğal yollardan şifa dağıtan firmaya halk arasında verilen isimdir. Oysa üretilen ürünler ilaç olmayıp bitkisel gıda takviyesi niteliğindedir. Yıllar boyunca bitkilerin verdiği şifayı araştıran bilim insanları, her bir bitkinin başka başka hastalıkların tedavisinde kullanılan etken maddeleri içerdiğini keşfetmiş ve Lokman Hekim’den günümüze kadar çok sayıda araştırmacının ilgi alanı olmuştur. Çağdaş Lokman Hekim diye nitelenebilecek bir faaliyet yürüten Kibarlı İlaç Firması adıyla anılmaya değer görülmüştür.

 

Kibarlı İlaç Sorgulama

Kibarlı İlaç Sorgulama yapmak için http://www.kibarlisaglikurunleri.panax.net adresinden hologram sorgulayarak veya ilgili telefon numaraları ile irtibat sağlayarak yapmak mümkündür. Kibarlı ürünlerini alacakların mutlaka taklit ürünlerden korunma yolları konusunda bilgi sahibi olması ve gerekli tedbirleri alması şiddetle tavsiye edilir. Bitkisel gıda takviyeleri ve bunların şifalı yönleri toplumda bilinir oldukça çok sayıda kişi ve firma haksız rekabet ve haksız kazanç elde etme sevdasına düşmüş ve piyasaya çok sayıda taklit veya sahte ürün sürmüştür. Bunlardan korunmak hem sağlık hem de para kaybı yaşamamak adına son derece önemlidir. Kibarlı İlaç Sorgulama açısından hologram takibi imkânı sağladığından hem sağlığa verdiği önemi göstermekte hem de haksız kazanç peşinde koşanların yolunu kesmektedir.

 

Kibarlı İlaç Fiyatları

Kibarlı İlaç Fiyatları yerine Kibarlı ürünlerinin fiyatları demek daha doğru bir yaklaşım ve ifade şekli olmaktadır. Çünkü ürünler birer ilaç değil bitkisel gıda takviyesi olarak üretilmekte ve yasal mevzuat da bu şekilde isimlendirilip satışına müsaade etmektedir. Genel olarak Kibarlı ürünlerinin fiyatları birkaç istisna dışında 150 lirada sabitlenmiştir. Bunda amaç indirim, kampanya ve benzeri çeşitli adlar altında faaliyetler ile sahte ve taklit ürünler Kibarlı ürünleri gibi pazarlanmakta ve bu fiyat çeşitliliği içerisinde hangi ürünün gerçek olduğunu anlamak mümkün olamamaktadır. Sahte ile gerçek ürünün ayırt edilmesine yönelik olarak Kibarlı İlaç Fiyatları sabitlenmiş ve bu yolla aldatıcı faaliyetlerin bir nebze de olsa önüne geçilmeye çalışılmıştır.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..