Kibarlı Sağlık Ürünler Ne İşe Yarar?

Kibarlı sağlık ürünleri ne işe yarar?

Kibarlı sağlık ürünleri doğadan evimize açılan kapıdır. Yıllar önce doğadan bize sloganıyla yola çıkmış ve insanların büyük oranda teveccühünü kazanmıştır. Geleneksel tıbbın modern dünyaya uyum sağlamış şekli ile kibarlı sağlık ürünleri kullanıcılarına büyük faydalar sağlamıştır. Bu yüzden dolayı da halkımız tarafından benimsenmiş, bitkisel gıda takviyesi açısından büyük çığır açmıştır. Hiçbir zaman yan etkisi bulunmayıp tamamen doğal özütlerdir. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun üretilmiş olup memnuniyet içerisinde kullanabilirsiniz. Piyasada bulunan diğer kimyasal ürünlerle asla karıştırmayınız. Piyasada dr Mustafa Eraslan’ın bulduğu takviyelerin taklitlerine  karşı da dikkatli olmanız gerekmektedir.

Sorunsuzca kullanılabilir mi?

Kibarlı sağlık ürünleri her zaman gönül rahatlığıyla kullanabileceğini bilmenizle birlikte hiçbir şekilde kimyasallardan dolayı yan etkisi bulunmamaktadır. Çünkü içeriğinde kimyasal hiçbir şey olmaması kibarlı ürünleri olarak bizi daha güvenilir yapmaktadır. İşin sırrı doğadan alıp evinize güvenle ulaştırmamızda yatmaktadır. Bu konularda gerekli en büyük yer olan Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan gerekli izinler alınmış, gerekli kontroller yapılmış siz değerli kullanıcılarımızın istifadesine sunulmuştur. Bu bakımdan kibarlı ürünleri sorunsuzca kullanılabilir güven içinde alınabilir.Bitkisel karışımlardan elde edilmiş olup insanların sağlığı için gayet uygundur. Bu sebepten dolayı büyük bir huzur içinde kullanabilirsiniz.

Kibarlı ürünleri hangi yaş grubuna hitap eder?

Kibarlı ürünleri herkes için rahatça kullanılabileceği bilinmektedir. Ancak 12 yaşından küçükle 60 yaşını geçmiş olanlar için tavsiye edilmemektedir. Aynı zamanda hamile emziren bayanlar için de önerilmemektedir. Bu kontroller ışığında kibarlı ürünleri sorunsuzca kullanılabilir ve istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..