Kibarlı Sağlık Ürünleri Şikayet

Kibarlı sağlık ürünleri Şikâyet almış mıdır?

Kibarlı sağlık ürünleri ile ilgili bizlere ulaşan şikâyetler olmamıştır. Olan şikâyetler ise yanlış kullanımdan ya da yaşla ilgili durumlardan dolayı dikkatsiz kullanımlardan dolayı olmuştur. Takdir ederseniz ki hiç bir şeyi yüzde yüz hatasız bekleyemezsiniz. Ancak sizler için oldukça faydalı takviyeler içermektedir. Şikâyetler ise dediğimiz gibi bilinçsiz kullanımlardan sonra oluşmuştur. Bu şikâyetlerle ilgili önlem almak açısından bizler öncelikle kullanımına dair uyarılarımızı yapıyoruz, nasıl kullanılacağını siz değerli kullanıcılarımıza anlatıyoruz. Kibarlı sağlık ürünleri içeriği tamamen doğaldır ve şikâyet barındırmaz özelliğe sahiptir. Bundan dolayı da anlatılanlara göre dikkatli kullanmak kullanıcıların başlıca görevidir.

Her zaman kullanılabilir mi?

Çok önemli gıda takviyesidir, belirli kullanım şartları vardır. Öncelikle ilk şartınız uzmanınıza danışmadan kesinlikle kullanmayın. Bilen kişi eşliğinde ürünleri kullanırsanız daha çok verim alırsınız. Aynı zamanda sağlığınızın iyiye gitmesi daha da hızlanacaktır. Kibarlı sağlık ürünleri için kaba tabirle kullanım 8 saatte bir olmalıdır. Size gelen kutunun içerisindeki üründen günlük olarak 3 tane tüketmiş olacaksınız. Ancak dikkat edilmesi gereken husus var. Yaşı ilerlemiş olan kişilerde bu kullanım sağlık açısından 12 saatte olmalıdır. Kullanım durumları bu şekildedir. Bunların dışında kibarlı ürünleri keyfiyete göre kullanılamaz. Sağlığınız her şeyden önemlidir. Sağlığınıza değer verin.

Nerden ortaya çıkmıştır?

Kibarlı sağlık ürünleri yaklaşık 10 sene önce Dr. Mustafa Eraslan tarafından araştırmaları yapılmış ortaya çıkarılmıştır. Doktorun amacı geleneksel tıbbı yani bitkilerin kullanıldığı hastalık geçirici,  yardımcı olacak bitkileri modern tıpla buluşturmaktı. Bunu en güzel şekilde yerine getirdi ve geleneksel tıp modern tıbba ayak uydurmuş bulunmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..