Kibarlı Sağlık Ürünleri

Kibarlı sağlık ürünleri yıllardan beri varılan titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir. Bu titiz çalışmalara haklı gururunu yaşamaktadır. Birçok rahatsızlığa karşı yardımcı olarak kullanılmakta ve kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

 Kibarlı Sağlık Ürünleri kim tarafından üretiliyor?

Kibarlı Sağlık Ürünleri Dr. Mustafa Eraslan tarafından hazırlanmış, Ertek Sanayi tarafından üretime sunulmuştur. Mustafa Eraslan İstanbul’da doğdu. İlköğretim eğitimimi Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşti. KATÜ Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Sonrasında natürel destek takviyeleriyle ilgili çalışmalarını Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin’le beraber başladı. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Mustafa Tekin ise Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalıştı. Bu görevi sırasında özellikle bitkilerin biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri konusunda çalışmalar yaptı. Kibarlı sağlık ürünlerini kullanan insanlar, bu takviyelerin bazı rahatsızlıkların giderilmesinde destekleyici takviye veya gıda takviyesi niteliğinde kullanıldığını belirtmişlerdir. Bu yüzden, destekleri insanlar kullanıp onayladıkca, diğer insanların kullanmasının da önünü açmaktadır. Kibarlı Panax ta bu titiz çalışmaların sonucunda elde edilmiştir. Geçmişten günümüze ilgiyle kullanılmakta ve her geçen gün kullanımı daha da artarak tercih edildiği görülmektedir. Tamamen doğal sağlık mahsulleridir ve içeriğinde kimyasal özellik maddeler içermediği bilinmektedir.

Kibarlı Panax Bitkisel Ürünlerini hangi bayilerden bulabilir nerelerden alabiliriz?

Kibarlı Panax Bitkisel ürünlerini resmi web satış sayfası üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Gıda,Tarım ve Hayvancılık bakanlığından onaylıdır ve üzerinde hologram bulunmaktadır. Orijinal olup olmadığını bu şekilde anlayabilirsiniz. Kibarlı Bitkisel Ürünlerimizin her ilde hemen hemen bayiliği bulunmaktadır. Bu adreslere web sayfamızdan ulaşabilesiniz. İnternet sayfamızda bulunan müşteri hattımızdan bizlere ulaşabilir sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..