Kibarlı Shop

Kibarlı Shop tamamen doğal ve %100 bitkilerden elde edilen Bakanlık onaylı Kibarlı ürünlerinin halkla buluşma noktasıdır. Zayıflama ilaçlarından kalp sağlığı üzerine etki edenlere, cinsel sorunlar için kullanılanlardan sedef veya saç dökülmelerine kadar çok değişik maksatlarla bu ürünleri kullanmak ve fayda elde etmek mümkündür. Tüm ürünler bitkilerden doğal olarak üretildiğinden içerisinde hiçbir yabancı madde, sentetik kimyasallar gibi zararlı maddeler bulunmaz, tamamen doğaldır. Tüm ürünler Dr. Mustafa Eraslan tarafından uzun araştırmalar neticesinde geliştirilmiş ve her birinin patenti alınmıştır. Bununla birlikte ürünler Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından verilen tüm izin belgelerinin de sahibidir. Kibarlı Shop mağazalarında satılan ürünler Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Kibarlı Shop Berlin

Kibarlı Shop Berlin sadece Almanya’da, Berlin’de yaşayan gurbetçilerimize değil Almanlara da şifa dağıtmakta ve onların da geniş bir şekilde övgüsünü almaktadır. Fulda Str. 58 adresinde bulunan mağaza, tamamen ruhsatlı ve patentli ürünleri satmakta olup sattığı tüm ürünler Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Kibarlı ürünleri ile ilgili her türlü bilgiyi http://www.kibarlisaglikurunleri.panax.net adresinden edinmek mümkündür. Almanya dışından da çok miktarda sipariş alan ve neredeyse tüm Avrupa’ya deva dağıtmakta olan Kibarlı Shop Berlin çalışanları, alanlarında uzmanlaşmış kişiler olup ilaçların kullanımı ve yararları konusunda ziyaretçilere detaylı bilgiler vermektedir.

Kibarlı Shop Neuköln

Kibarlı Shop Neuköln Berlin’in Neukölln banliyösünde Kienitzer Straße 91 adresinde gurbetçi Türkler kadar aynı zamanda namını duyan Almanlara hizmet vermekte ve dağıttığı şifadan onlar da sebeplenmektedir. Tamamen doğal ve %100 bitkilerden elde edilen ürünlerin satıldığı mağaza, neredeyse Türk ziyaretçileri kadar Alman ziyaretçileri de ağırlamakta olup çok kısa zamanda büyük bir üne kavuşmuştur. Üne kavuşmasındaki en büyük faktör, tamamen Bakanlık onaylı ve patentli ürünler satılmasının yanı sıra çalışanlarının uzman asistanlardan oluşmasıdır. Bu şekilde gelen kişiler Kibarlı Shop Neuköln mağazasında hem aradıklarını hem de tüm sağlık ve ilaç kullanımı konularındaki tüm sorularının cevabını bulabilmektedir.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..