Kibarlı Ürünleri Gerekli İzin Belgeleri

Kibarlı ürünlerinin gerekli izinleri alınmış mıdır?

Kibarlı ürünleri gerekli izinler bakımından herhangi bir eksik bulundurmamaktadır. Birçok kişinin yanılmış olduğu durum ise,  sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmamasıdır. Ancak başta da belirttiğimiz üzere Kibarlı ürünleri fiziksel rahatlık açısından herhangi bir tıbbi keskinlik sağlamamak ile beraber sadece bitkisel takviyesi olarak ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca da bitkisel mahsullerin gerekli izin mercileri olan tarım ve köy işleri bakanlığından gerekli izinler alınmıştır. Kibarlı bitkisel ürünler olmasından dolayı bu izinleri almış olup insan sağlığına faydalı etkiler verdiği de kullanıcıların onayı ile ortaya çıkmıştır.

Hakkında bilmemiz gerekenler nelerdir?

Bilmemiz gereken birçok durum ortaya çıkabilmektedir. Her şeyden önce tıbbi bir ilaç olmadığını ve herhangi bir hastalığa kesin çözüm olarak ortaya çıkmadığını bilmek gereklidir. Bunun dışında ise bu desteğin tamamiyle nebati takviye olduğu ve fizyolojik açıdan insanlara yarar sağladığını da bilmemiz gereklidir. Sonuç olarak  tıbbi bir vaatte bulunmadığı için de satın alırken ona göre dikkat etmek gereklidir. Kibarlı sağlık ürünleri hakkında daha ayrıntılı ve detaylı bilgi için ise çağrı merkezlerini arayabilir ya da internet aracılığı ile sorularınızı iletebilirsiniz.

Kibarlı kim tarafından ortaya çıkmıştır?

Dr. Mustafa Eraslan’ın bitkiler ile ilgili araştırmaları sonucunda ortaya çıktığı bilinmektedir. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Dr. Mustafa Eraslan, mesleki hayatında bitkilerin biyolojik ve farmakolojik özellikleri ile ilgilenmiş ve yeni keşifler yapmak adına bazı çalışmalara imza atmıştır. Bu çalışmaların sonucunda ortaya Kibarlı adı altında buluşlarını piyasaya sürüp insanların hizmetine sunmuştur. Kibarlı sağlık ürünleri İstanbul bayiiliği için; 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

 


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..