Kibarlı Ürünleri İçeriği

Kibarlı Ürünleri İçeriği

Kibarlı Ürünleri içeriği bitkiseldir. Tamamen bitkilerden oluşan ürünler kimyasal maddeler barındırmaz. Ayrıca içeriğinde alkol, sigara ya da uyuşturucu gibi etken maddeler de içermez. Bu ürünler tamamen bitkilerin bir araya getirilip kapsül haline dönüştürülmesiyle oluşur. Yan etkileri olmayan bu ürünler birer şifa kaynağıdır. İlaç olmayan bu ürünler bitkisel içerikli olmasından ötürü birer gıda takviyesidir. Kibarlı Ürünleri Dr. Mustafa Eraslan ’ın bir marka halinde satışa sunduğu muhteşem bitkisel içerikli besin takviyeleridir. Çeşitli rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olacak bu ürünler vücudun denge sistemi için birer destekçi elemanlardır.

Kibarlı Bitkisel Ürünleri Güvenilir midir?

Kibarlı Bitkisel Ürünleri güvenilir ürünlerdir. Ürünler bir marka olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca tüm ürünler Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Tüm ürünlerin patenti bulunmaktadır. Dr. Mustafa ERASLAN tarafından çalışmalar sonucu elde edilen bu ürünler onbinlerce insanın kullandığı ve memnun kaldığı ayrıca çevresine de kullanmaları yönünde tavsiye edilmiş ürünlerdir. Kibarlı Bitkisel Ürünleri kimyasal maddeler içermediğinden büyüklerimizin rahatsızlandığımız zaman vücut denge sistemimize yardımcı olması için yaptığı bitkisel içecekler gibidir. Yan etkileri olmayan bu ürünler kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olacak ve daha iyi olmamız için bizi destekleyecek ürünlerdir.

Kibarlı Sağlık Ürünleri İlaç mıdır?

Kibarlı Sağlık Ürünleri ilaç olmayıp sadece birer gıda takviyesidir.Besin deposu olan bu ürünler faydalı içerikten oluşmaktadır. Kapsül formda olan bu ürünler ilaç gibi hap şeklinde değildir. Kimyasal içerikli değildir ve bu sebeple ilaç değildir. Sadece besindir. İlaç olmamasından dolayı iyileşmeniz ve daha iyi hissetmenize yardımcı ürünlerdir. Size sıhhat konusunda yardımcı olabilecek ürünlerdir. Kibarlı Sağlık Ürünleri tamamen orjinal ürünlerdir.  Siz de iyileşmenize destek olması amaçlı bu ürünleri kullanabilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.