Kibarlı Ürünleri Kullanımı

Kibarlı ürünleri kullanımı nasıl olmalıdır?

Kibarlı ürünlerini günde 3 adet olmak kaydıyla kullanmakta herhangi bir sakınca yoktur. Sadece 60 yaşını aşmış kişiler ve kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin günlük kullanım miktarı günde 2 adet olarak değişmektedir. Kibarlı sağlık ürünlerini güven içinde kullanabileceğiniz natürel gıda takviye ürünleridir.

Kibarlı ürünleri nedir?

Doğal karışımlardan oluşan bitkisel gıda takviyeleridir. Doğada doğal hallerinde yetişen değişik bitkilerin işlenip bazılarının bir araya getirilmesi sonucu oluşturulan yüzde yüz saf, insan sağlığı üzerinde zararlı herhangi bir etkisi bulunmayan Kibarlı ürünleri çeşitli sorunlarda sizlere destek olabilmesi amacıyla üretilmiştir. İlaç olmayan sadece vücudunuza destek olan gıda takviyeleridir. Birçok sorunla mücadele ederken bitkin düşen bedenimize biraz olsun yardımcı olabilmek adına kullanabileceğiniz Kibarlı bitkisel ürünler yan etkisi olmayan tamamen bitkisel karışımlardan oluşmaktadır. Bu bağlamda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve Tarım Bakanlığının izniyle satışa sunulmaktadır.

Hakkında şikâyetler varmıdır?

Kibarlı ürünleri hakkında bir karalama kampanyası olarak ortaya atılan sözde şikâyetler bildirilmektedir. Tamamen doğal olduğu göz ardı edilerek değişik ortamlarda bildirilen şikâyetlerin gerçeklerle alakası bulunmamaktadır. Çünkü herhangi bir yan etkisi olmayan ürünlerin şikâyete konu olacak herhangi bir etki yaratması mümkün değildir. İçeriklerinde sadece bitkiler bulunmakta olan Kibarlı bitkisel ürünleri karalama kampanyasının kurbanı edilmek için bu tür söylentiler yayılmaktadır. 60 yaş ve üzeri kişiler ile kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin günlük kulanım miktarlarındaki değişiklikler dışında herhangi bir kullanım sakıncası bile bulunmayan Kibarlı Panax ve diğer bitkisel ürünler sadece belirtilen miktarların üzerinde kullanımı halinde bazı reaksiyonlar gösterebilir. Tavsiye edilen kullanım miktarlarında alınan ürünün insan sağlığı açısından hiçbir sakıncası bulunmamaktadır. Dr. Mustafa ERASLAN tarafından sunulan bu ürünlerin bir doktor tarafından üretildiğini ve doktorların yaşamlarını insan hayatına adadıklarını unutmamak gerekmektedir. Kibarlı ürünleri kullanımı için; 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..