Panaks

Panaks

Panaks kullanıcıları için olumlu etkileriyle bilinen gıda desteği olup, Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiştir. İçerik olarak bitkiseldir ve kimyasal maddeler barındırmaz. Hem vücudumuzun iyileştirilmesine yardımcı olur hem de ruhsal dengemizin sağlanmasına destek verir. Bu şekilde kullanılıpiçeriğinde bulunan bitkiler sayesinde üzerimizde olumlu etkiler bırakmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlayarak mesleğine ilk adımı atmıştır. Tıp doktoru olduktan sonra bitkiler üzerine çeşitli araştırmalar yaparak besin takviyeleri geliştirmiştir. Panaks orjinal bir ürün olup Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olup insanlar için faydalı bulunarak kullanıma olanak verilmiştir. Bakanlığın zaman zaman yaptığı incelemeler neticesinde kimyasal madde izine rastlanmamıştır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kibarlı panaks, günde 3 defa ve 1er kapsül olarak alınması tavsiye edilmektedir. Sabah, öğle ve akşam alınan her bir kapsül midede mide özsuyu tarafından emilerek erimeye başlar. İçeriğinde bulunan birbirinden değerli olan mahsuller tüm vücuda yayılarak olumlu enerji vermektedir. Kibarlı Panax kullanırken düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Çünkü düzenli kullanımda tam etkisini daha sağlıklı şekilde hissedeceksiniz. Dr. Mustafa Eraslan güvenilir, dürüst ve başarılı kimliği ile tanınan bir bilim adamıdır. İnsanlar Eraslan’a sevgi ve saygı duyarak ürünlerine büyük bir talep göstermektedir.

Bitkisel İçerikli midir?

Kibarlı panaks bitkisel içerikli olup içeriğinde kimyasal madde barındırmayan gıda kuvvetlendirmesi niteliğindedir. Ayrıca insanları tehdit eden; sigara, alkol ve uyuşturucu gibi etken maddeler de içermemektedir. Bugün yaklaşık olarak 2 milyon kişi tarafından kullanılan besin deposudur. Şifa kaynağı olan bu takviye kullanıcılar tarafından beğenilerek takdir edilmektedir. Her geçen gün kullanıcı sayısı katlanarak artmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..