Panax Yasaklandı Hakkında | Kibarlı Sağlık Ürünleri ® Yetkili Satış Sitesi

Kibarlı Panax, Dr. Mustafa Eraslan tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış bir üründür.

Dr. Mustafa Eraslanın ürünü olan Kibarlı Panax bir bitkisel gıda takviyesidir. 1 Kutu Kibarlı Panax'da 90 kapsül bulunmaktadır. Kibarlı Panax'ı nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi (0212) 521 46 00 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

Kibarlı panax sipariş
Kibarlı Ürünleri

Site içinde ara

KAMPANYA

Sipariş Ver

YENİ ÜRÜN

Sipariş Ver

KAMPANYA

Sipariş Ver

Panax Güvenli Alışveriş
Kibarlı Ürünleri

Panax Yasaklandı Hakkında

Panax yasaklandı hakkında; Değerli kullanıcılarımız son zamanlarda internette, görsel medyada ortaya çıkan panax yasaklandı haberleri, Kibarlı sağlık Ürünleri ve Kibarlı Panax için geçerli değildir. Piyasadan toplatılan ve yasaklanan panax’larDr. Mustafa Eraslan’ın ürünlerinden rant elde etme amaçlı olarak, insan sağlığını hiçe sayarak sahtekarların ürettikleri panax’lardır.

Bakanlık onaylı olup, Türkiye’de ve Avrupa’da belli bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bütün karalamalara rağmen bitkisel gıda takviyeleri dalında zirvedeki yerini korumaktadır. Sabit kullanıcılarımız bu karalamaların en yüksek seviyeye çıktığında bile Kibarlı Panax’tan vazgeçmeyerek bize referans olmuş, bizlerin yapamadığını kullanıcılarımız yapmış bu haberlere en iyi cevabı vermiştir. 7/24 ayrıntılı bilgi ve sipariş hattı: 0212 521 46 00

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0 (from 0 votes)
Panax Yasaklandı Hakkında, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!
    Panax Telefon
    Basında Panax
    Panax Kapıda Ödeme Panax Ücretsiz Kargo Panax Paket Gizliliği